B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Florian Voko

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Florian Voko
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere 10 telajo

Florian Voko  Empty
MesazhTitulli: Florian Voko    Florian Voko  Empty10.11.16 11:51


Pershendetje te gjitheve,

Gjithashtu nje pershendetje te vecante personat qe kane bere te mundur kete lloj Forumi.

une Quhem Florian Voko.
Lindur e Ritur ne Tirane.
Kam nje karriere ne Automobilizem prej 14 vjetesh.


Arsimi Akademik
Regjisure Teatri (prane akademise se arteve)

Per sa i perket bletarise Jam komplet i ri
nuk kam asnje lloj experience ne rritjen e bletes.
mjaltin e kam shume qejf dhe kjo eshte edhe arsyeja per te cilen dua te perfshihem ne bletari.
me pelqen te kultivoj bletet e mia.
shpresoj qe ky forum te me vije ne ndihme.

jam ne fazen ne te cilen duhet te vendos cfare kosheresh do te blej dhe sasine

shpresoj se duke lexuar postimet e mepareshme te perftoj infon baze per te filluar.


Florian Voko
Sale & Consulting

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mobile +355 67 20 33 591

Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://wordpress.com/posts/florianvoko.wordpress.com
 
Florian Voko
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: