B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje te gjith juve bletareve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Riad Morina
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 74

Pershendetje te gjith juve bletareve  Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjith juve bletareve    Pershendetje te gjith juve bletareve  Empty09.01.17 20:52

Thash t'ju pyes ne lidhje me satusin e bletareve per nje shoqat, e kemi themeluar mirpo spo kemi status edhe form te statusit.
Ju faleminderit per mirekuptim!

Riad Morina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje te gjith juve bletareve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: