B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 ckemi si kaloni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gerti gerti
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 2

ckemi si kaloni? Empty
MesazhTitulli: ckemi si kaloni?   ckemi si kaloni? Empty29.05.17 10:53

ju lutem mund te me tregoni per datat qe bleta ka nevoje per vendosjen e shiritave per varratozen une i kam pas vendosur por i dua me data nese me ndihmoni ju falenderoj ... po ne cilen date bletet ndahen psh ke 1 dhe i ben 2 blete ? Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ckemi si kaloni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Të tjera lidhur me bletarinë-
Kërce tek: