B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 mund te me ndihmoni

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
gerti gerti
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 2

mund te me ndihmoni  Empty
MesazhTitulli: mund te me ndihmoni    mund te me ndihmoni  Empty29.05.17 10:59

desha te pyse se nese i din dikush datat e sakta te vendosjes se shiritave te bleteve per semundjen e varratozes. dhe data qe ndahet nje blete . prsh... ke 1 blete dhe i mer mbretereshen tjt dhe iben 2... po ndonje informacion te rendesishem imsisht mund te ma tregoni ... ju falenderoj nese me tregoni! kalofshi mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pashun Memisha
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
mund te me ndihmoni  Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni    mund te me ndihmoni  Empty27.12.17 20:09

Cfare shiritash keni blere percakto emrin pasi me patjeter do te kete udhezim per perdorimin e preparatit ne te kundert shkruaj te dhenat e tij
Per te shtuar nje blete tjeter do te kujtohesh aty nga fundi i marsit te shkruash pasi nuk mund te gjykohet per gjendjen e saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mund te me ndihmoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve :: Langstroth-Root (LR)-
Kërce tek: