B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Bletare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stavri Llazari
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : koshere

Bletare Empty
MesazhTitulli: Bletare   Bletare Empty14.04.18 8:05

Pershendetje bletare,desha te ndaj me ju dicka,duke kerkuar nga ju nje mendim apo sygjerim.
Kam pare te nje ose dy koshere dicka te cuditshme per mua,edhe pse Mema eshte ne zgjua tek pjelljet ditore kam vene re dy veze brenda se njejtes hoje,kjo me ka bere te mendoj se mos ndoshta ne zgjua mund te kisha pranine e ndonje meme mashtruese por pjelljet e vulosura jane te rregullta( pra nuk jane pjellje me meshkuj qe do te ishin ne rastin e memave mashtruese) dhe kesaj "dukurie" le te themi nuk po i jap dot shpjegim,mirpres mendimet tuaja me respekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bletare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje, miq Bletare!
» Pershendetje Bletare
» Pershendetje bletare
» Ndermarrje tregtare bletare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: