B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adi FIER
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 0

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Empty09.11.19 20:56

Pershendetje,. Jam Admir Shahaj nga Fieri dhe jam anetar i ri i ketij forumi.

Kisha disa dite qe kerkoja ne internet informacione mbi bletarine dhe gjeta kete faqe. Do ju isha shume mirenjohes nese me ndihmoni me keshillat tuaja. Kam deshire te marr dy blete dhe dua te di nese mund ti mbaj ne shtepi private ne fshat pa krijuar probleme me familjaret atje, si edhe cdo gje tjeter qe mund te me ndihmoj pasi do doja me shume qef qe nje dite ti shtoja.

Faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje te gjitheve
» prsh te gjitheve
» Pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: