B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje nga Fatmiri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bajgora3
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
bajgora3


Pershendetje nga Fatmiri Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga Fatmiri   Pershendetje nga Fatmiri Empty27.01.11 23:26

Ju pershendes te gjitheve, quhem Fatmir, momentalisht jetoj ne Gjermani, ne Kosove kam pasur 4 shoqeri ne masen DB, ketu kam fillu prap te mirem me bletari ka tre vite dhe e kam pasion. I kam 11 shoqeri dhe jane ne masen qe eshte diqka me e vogel se LR, kornizat jane 37 cm x 22,3 cm.
Besoj qe do te kemi nji bashkepunim te mbarre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje nga Fatmiri Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Fatmiri   Pershendetje nga Fatmiri Empty28.01.11 15:35

Mireseerdhe Fatmir.

Me vjen mire qe je ne mesin tone.

Te pershendes dhe te uroj çdo te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Pershendetje nga Fatmiri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: