B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezantimi i Muharrem Ibrahimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty07.02.11 11:32

Muharrem Ibrahimi shkruajti:

Ju pershendes te gjithe bletareve kudo qe jeni!
Jam bletar me pervoje. Bletarine e kam pune te dyte per nga angazhimi por te paren per nga dashuria.
Bletarine e kemi tradite shume te vjeter familjare ndersa une e kam trasheguar drejtperdrejt nga Gjyshi.
Per momentin kam rreth 70 zgjoje. Synim imi per kete vit eshte t'a ngris numrin e tyre ne se paku 100.
Kam drejtuar tri bletore deri ne vitin 2007. Ne vitin 2008 kam bere ndarjen e bletoreve me vllezer dhe tani perkujdesem vetem per pjesen time.
Kam vullnet qe t'i ndihmoj bletaret e rinje prandaj permes ketij forumi mund te ngrisim shume pyetje dhe shume dilema. Nuk dua te zotohem se do te bejme gjera te medha sepse nuk jemi te medhenje. Ne jemi nje popull i vogel por qe eshte me e keqja edhe shume i paorganizuar. Prandaj ejani bletare te organizohemi te lidhemi mes vehte per te bere gjera te vogla. Te lidhemi si nje luzme, te punojme si nje familje bletesh per te miren tone, te familjeve tona dhe te.... (me vjen keq t’a them se e kemi keqperdore kaq shume)
Po e shoh se ky forum eshte shume i vogel por mundesia qe e jep kjo forme e komunikimit dhe perparsite e saje mund te n'a nxjerrin shume te dobishem per vehten dhe te tjeret.
Ndoshta as qe kam te drejte per t’i bere keto zotime por une po ua beje nje propozim nese ju pajtoheni qe une t'u pergjigjem kohe pas kohe pyetjeve te te interesuarve. Do te mundohem te jam sa me i perpiket dhe i nderdjegjshem qe t'ua percjelli me te miren nga pervoja dhe dija ime.

Duke ju deshiruar sukses ne jete e ne bletari posaqerishte!

I Juaji, me shume respekt,

Muahrrem Ibrahimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty07.02.11 11:38

Pershendetje dhe mireseerdhe Muharrem.

Gezohem qe ne mesin tone ka bletare me pervoje te tille.

Shpresoj se ne te ardhmen do te bashkepunojme te gjithe se bashku.

Edhe nje here pershendetje nga Tetova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
bajgora3
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
bajgora3


Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty07.02.11 11:59

Mire se erdhe Muharrem, sigurisht qe mundesh me ndihmu, informu pasi ke shume pervoje me blete, pershendetje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty28.05.11 23:42

Muharrem gjith ate njohuri qe eke shprehe ktu qe ta ndihmosh..te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëPrezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty29.05.11 10:57

Mire se erdhe Muharrem. Dhe tu befshin zgjojet 100 Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty10.06.11 19:13

Bajgor sa koshere ike ti per momentin edhe a mirresh shum koh me to..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
XHEVAHIR BEQO
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : zgjoje standart qe aplikohen ne Shqiperi

Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: PERAHENDETJE MUHAREM PER INICIATIVEN DHE MENDIMET QE KE SHPREHUR NEPERMJET KETIJ FORUMI TEK I CILI KAM BESIM EDHE UNE QE DO JU SHERBEJE SHUME MIRE TE GJITHE BLETAREVE QE JANE TE ANETARESUAR KU NDERKOHE MUND TE SHFAQIN MENDIMET DHE EKSPERIENCEN E TYRE .   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty13.08.13 10:41

Valon Mustafi shkruajti:
 Pershendetje dhe mireseerdhe Muharrem.

 Gezohem qe ne mesin tone ka bletare me pervoje te tille.

 Shpresoj se ne te ardhmen do te bashkepunojme te gjithe se bashku.

 Edhe nje here pershendetje nga Tetova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Muharrem Ibrahimit   Prezantimi i Muharrem Ibrahimit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantimi i Muharrem Ibrahimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: