B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Njoftim

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
arsim cakaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 21

Njoftim Empty
MesazhTitulli: Njoftim   Njoftim Empty16.03.11 11:49

Përshendetje Bletarë

Jam i nevojshëm për të kontaktuar me shoqata të bletarve në Kosovë. Nëse e lexoni këtë mesazh dhe posedoni nr. kontaktues të shoqatave të bletarëve, apo adresa elektronike më i dërgoni në imellin tim personal; [You must be registered and logged in to see this link.] MOS HEZITONI!

Faleminderit për mirëkuptim!

Me respekt
Arsim Cakaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetërZgjua (koshere) : LR

Njoftim Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim   Njoftim Empty25.10.11 14:44

Qe un gafurri po ta qoj ni adres te shoqates ..Bletari.. ne Prishtin

kjo shoqat thirret shoqata e bletarve te kosoves ..Bletari..

Kryetar i shoqates eshte Sylejman Zogjani qe edhe imella

[You must be registered and logged in to see this link.] bletari.org te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
defektologu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
Njoftim Empty
MesazhTitulli: kerkoj nga bletaret   Njoftim Empty29.09.12 15:00

me nevojitet mjalte me hoje apo me voshtina,kush ka le te me lajmerohet ne imel adresen [You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj


Zgjua (koshere) : LR

Njoftim Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim   Njoftim Empty30.09.12 17:46

E pershendes defektologun .
I nderuar sa i perkete kerkeses s juaj une se pari duke i kerkuar falje administratorit sepse une e kuptoje qe kjo faqe eshte e dedikuar per ne bletaret qe te shkembejme informata profesionale e jo per shiteblereje te mjaltit. Nese jeni i interesuar mundeni qe te lajmroheni ne nr.telefoni 044.388-183. Pershendes te gjithe anetaret e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
RAIF
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 100

Njoftim Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim   Njoftim Empty17.01.14 13:08

PASTRIMI I BLETEVE.
Ky vit duke pas perarsysh temperaturat te cilat po mbreterojn ketyre diteve, besoj thell se sa do te jet i dobishem , per pastrimin e bleteve ashtu, mund te jet edhe i rrezikshem pasi siq dihet qysh ne janar Mbretersha fillon qe të bej vez neper hoje, andaj bletar kishte me qen mir qe te kene kujdes per sasin e ushqimit neper zgjjoje ... mos u mashtroni se me fillimin e vezeve te reja shoqerive i nevojitet me shum ushqim se zakonisht,,, pra kujdes per bletet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Njoftim Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim   Njoftim Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Njoftim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Shoqatat bletare-
Kërce tek: