B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria

Shko poshtë 
AutoriMesazh
musatoci
Anëtarë i ri
Anëtarë i ripershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty
MesazhTitulli: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty29.05.11 12:07

Une quhem Musa Toci nga Rrethi i Matit, Me nje expierience shume vjecare ne kultivimin e bletes. Duke qene se rrethi i Matit ka nje flore te pasur qe ndikon ne zhvillimin e bletarise, nga ku shihet edhe numri i rritjes se bletarise,keshtu qe edhe une kam kushtuar kohen time te lire me bletet . per me shume informacine per rritjen e bletes ne rrethin e Matit mund te me shkruani ndermjet forumit. tja kaloni sa me mire dhe sukse per kete vit.
Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty
MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty30.05.11 1:43

Mireseerdhe ne forum Musa.

Te uroj cdo te mire Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
hcanolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 20 lr

pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty
MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty05.01.12 11:21

I pershendes te gjithe bletaret kudo qe jane ,stafin qe perkujdeset per web faqe si dhe gjithe ata qe e dojne bletarine dhe prodhimet e bleteve ,ju uroj te gjithve shendet dhe suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty
MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: