B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar   Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty29.05.11 22:17

Unë jam Fatlumi nga Kaçaniku i Vjetër dhe nga deshira per to kam filluar qe te mirrem me Blet sepse edhe e prodhojn produktin me te shendosh(Mjalta..etj..)Vendi ynë esht i pershtatshem per kultivimin e bletëve une kam filluar me 1 koshere tash i kam bere 4 dhe gjatë këtij viti ekam plan qe ti bëjë 50 koshere...atë qe edi do te mundohem qe tju ndihmoj,dhe ate qe kam nevoj shpresoj qe te me ndihmoni..,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar   Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty30.05.11 1:45

Mireseerdhe Fatlum.

Pasiqe i paske per zemer bletet, te uroj qe ti shtosh dhe te vafte puna per se mbari.

Cdo te mire Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar   Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty09.06.11 12:36

FLM Valon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar   Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje te gjithve Anëtarëve sidhe atyre qe perkujdesen per ket web faqe te qelluar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: