B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Çmimi i prodhimeve të bletëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty12.06.11 1:32

Qmimi..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lendi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty29.01.12 14:28

Pershendetje.
Cili eshte cmimi i qumshtit te bletes?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty23.04.12 0:00

qmimi i qumshtit te bletes eshte 1gr(gram) kushton 5 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lendi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty24.04.12 13:25

Pershendetje Fati
A ka treg te mir ne Kosov?
Ketej eshte e veshtir per te gjetur klient.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fati
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
fati


Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty24.04.12 23:28

hehehe po qysh nuk osht tregu i mir kta ne barnatore e shet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sokol Krasniqi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : nje katshe

Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty06.01.14 1:29

Cili o qmimi i bletve deshiroj te mereme me bletari nese keni mundsi me kontakto ne 044 154 885 Sokol Krasniq F. Prapaqan K. DeCan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty
MesazhTitulli: Re: Çmimi i prodhimeve të bletëve   Çmimi i prodhimeve të bletëve Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çmimi i prodhimeve të bletëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bursa-
Kërce tek: