B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje nga drbleta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
drbleta
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 12

MesazhTitulli: Pershendetje nga drbleta   01.08.13 13:10

Pershendetje te gjitheve!!
Jam nje i ri qe dua ti futem ketij zanati apo arti te bukur te rritjes se bleteve. Gjyshi im eshte nje bletrrites nga me te vjetrit ne Shqiperi edhe une dua te ndjek rrugen e tij por me duhet te njihem mire me gjithe proceset dhe funksionimin e bletes si qenie e gjalle ndaj jam ne kerkim te ndonje libri por nuk kam gjetur neper librari.

Mund te me sygjeroj ndonjeri nga ju ndonje titull qe mund ta gjej ne ndonje librari, natyrisht liber per fillestare dhe mundesisht te kete ilustrime.

Respekte dhe pergezime per forumin. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje nga drbleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: