B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 prsh te gjitheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
agron mali
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : oblike

MesazhTitulli: prsh te gjitheve    29.03.13 21:01

Embarassed

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    30.03.13 10:01

Pershendetje dhe mireseerdhe Agron. Na trego dicka me teper per ty. Si duket ende ske filluar me bletet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    30.03.13 20:58

Pershendetje Agron dhe mirseerdhe ne forum. U befsh bletari me i mire ne rrethin e SHkodres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prsh te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: