B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 pershendetje te gjitheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erkatech
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: pershendetje te gjitheve   07.05.11 15:04

me vjen mire qe keni hapur nje portal kaq te mrekullueshem qe i vjen ne ndihme bletrritesve.
edhe une jam nje i apasionuar mbas bleteve dhe me pelqejne shume. babai im merret me shume me to ngaqe une nuk kam shume kohe. jam marre me bletet qe ne moshe te vogel dhe kerkoj gjithmone te mesoj per to dhe te ndaj ide dhe mendime me bleterrites te tjere.
ju uroj pune te mbare te gjiteve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjitheve   08.05.11 8:27

Mireseerdhe erkatech.

Te uroj gjithë te mirat Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
 
pershendetje te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: