B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lekazh
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : LR

Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve  Empty
MesazhTitulli: Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve    Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve  Empty19.12.12 14:37

A mund te shpjegoni detalisht per qdo kat qe eshte ne ket koshere si dhe a i keni provuar kit tip te ri te LR a e shtin bleten te punoj me shum apo qfar
Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve  Langstrothcoloured
ose per ndryshe nese nuk ju del foto ja linku https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/526/langstrothcoloured.gif/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpjegim i ketyre llojeve te koshereve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve :: Langstroth-Root (LR)-
Kërce tek: