B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje te gjitheve


Të prezantohemi0Adi FIER78609.11.19 20:56
Adi FIER Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Bletare


Forumi dhe rregullorja0Stavri Llazari155814.04.18 8:05
Stavri Llazari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  BLETRRITES


Forumi dhe rregullorja2Mikel Loshi79613.04.18 19:25
Mikel Loshi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Vizite ne panair.


Organizime1Gezim Halimi170530.01.18 9:20
Edmondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Solidago gigantea-Shkopi i arte-goldenrod


Kontinentale1Hajriz Suka166804.01.18 20:50
Hajriz Suka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Mahonia(Mahonia aquifolium)


Kontinentale1Hajriz Suka113504.01.18 20:44
Hajriz Suka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Evodija(tetradium danielli)


Kontinentale2Hajriz Suka136530.12.17 12:43
Hajriz Suka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ne çraport duhet te jete bletorja me mjedisin per efekte prodhimi?


Bletorja8Pashun Memisha406127.12.17 20:17
Pashun Memisha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  mund te me ndihmoni


Langstroth-Root (LR)1gerti gerti98427.12.17 20:09
Pashun Memisha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Koha dhe bleta


Bletërimi dhe zgjuat e bletëve15skuqi g542426.12.17 20:56
skuqi g Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  BLETET NE RITE DHE CEREMONI


Pajisjet e mjetet ndihmëse0Pashun Memisha150211.12.17 21:04
Pashun Memisha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Apilifti


Pajisjet e mjetet ndihmëse3Hajriz Suka162509.11.17 19:57
Hajriz Suka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  blerje koshere dadant


Bursa0Apimat109814.07.17 22:36
Apimat Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje


Bletorja0JON KAPRI48511.07.17 13:23
JON KAPRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Fillimi i trajtimit kunder varroas!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Varroatoza36bajgora31065201.06.17 22:12
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  informacione


Propolisi1denisi123119601.06.17 22:08
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  KERKOJ INFORMACION TE PERGJITHSHEM MBI PRODHIMTARINE E MJALTIT.


Bletët2HaxhiLoka255229.05.17 20:17
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ndërrimi (zëvendësimi) dhe dhënia e amës


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Ama (mëmëza)57Valon Mustafi1117829.05.17 11:09
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Çmimi per nje koshere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bursa27Diotima1134329.05.17 10:55
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  ckemi si kaloni?


Të tjera lidhur me bletarinë0gerti gerti104029.05.17 10:53
gerti gerti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  pershendetje


Forumi dhe rregullorja0Kastriotabazi63029.05.17 7:44
Kastriotabazi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Si te veprojme me rojet qe te zhvillohen sa me mire


Roitja natyrale2bledi136514.04.17 21:52
bledi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje bletare


Të prezantohemi0klodi nako75603.04.17 22:46
klodi nako Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Mire se ju gjeta


Të prezantohemi6Arben Lushaj119922.03.17 8:29
Endri medolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ushqyerja e bletëve me shërbet sheqeri


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Ushqyerja e bletëve61Valon Mustafi1240220.03.17 23:22
poreci49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit


Forumi dhe rregullorja2Endri medolli99720.03.17 20:05
Endri medolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.


Roitja artificiale2xhavid143617.03.17 14:45
Meha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Dimërimi ne kosheret LR


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Langstroth-Root (LR)37gafurrarifi626113.03.17 0:16
avni selmanaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje te gjith juve bletareve


Të prezantohemi0Riad Morina58009.01.17 20:52
Riad Morina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Florian Voko


Të prezantohemi0Florian Voko72510.11.16 11:51
Florian Voko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  kam gjet nje blet


Organizime0kastriot.daka63227.10.16 19:37
kastriot.daka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  si ti mbrojm blet gjat dimrit


Pajisjet e mjetet ndihmëse8fitimthaqisibovc247627.10.16 19:01
kastriot.daka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Bimet mjaltdhenese te Shqiperise jugperendimore


Bregdetare (pranëdetare)8Pashun Memisha888312.10.16 12:33
Ndriçim Çepa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Grevillea Juniperina dhe Anisodontea El Rayo


Bregdetare (pranëdetare)1poreci4997602.10.16 21:23
Ndriçim Çepa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Prezantimi


Të prezantohemi1Kresh-nik73830.09.16 10:20
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje Bletare


Të prezantohemi1Boletin.a61329.09.16 9:09
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  pyetje


Forumi dhe rregullorja1skenderaj6588907.09.16 17:21
emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Mjalti nga Fara e zeze


Mjalti2Jahir270307.08.16 13:51
Diotima Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  "Njohuri Për Bletërritësin" - Kleanthi Dhuci


Libra23poreci49719623.07.16 17:00
danjel karriqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ndarja e bletëve në mënyrë artificiale (roitja e kontrolluar)


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Roitja artificiale61fati1165822.07.16 8:46
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Receta për përgatitjen e pogaçeve.


Ushqyerja e bletëve12poreci49750015.07.16 10:55
bledi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ushqyerja e bletëve me pogaça (kulaç, kendi)


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Ushqyerja e bletëve32Valon Mustafi1059415.07.16 10:48
bledi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  si ja kaloni


Të prezantohemi0naser mjaku57106.07.16 20:38
naser mjaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ushqyerja e bleteve me qumesht


Ushqyerja e bletëve5Aleksshehu350006.07.16 20:15
naser mjaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Ervin gjezar


Të prezantohemi1Ervin Gjezar64531.05.16 13:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

 Ngjitëse Forumi


Forumi dhe rregullorja19Valon Mustafi755121.05.16 10:50
fitimthaqisibovc Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?


Libra2lavdimi88416.05.16 14:25
MELEQ MUÇI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Pershendetje


Të prezantohemi3skenderaj6581224.04.16 0:22
muhamer_abduli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?


Organizime0lavdimi71723.04.16 11:01
lavdimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - B L E T A R I A Empty

  Si ndikojnë temperaturat e ulta tek bletet?


Bleta mjaltëbërëse (Apis mellifica)17fehmi sojeva508931.03.16 21:10
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: