B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Vizite ne panair.

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëZgjua (koshere) : LR

Vizite ne panair. Empty
MesazhTitulli: Vizite ne panair.   Vizite ne panair. Empty26.10.13 21:58

Dje ne dt 25|10| 2013 nje grup prej pese vetash antare te shoqates te qarkut Korce beme nje vizite ne panairin qe u zhvillua ne qytetin e Manastirit. Ne kete vizite moren pjese kryetari i shoqates z Gezim Skerma anetare z Medi Oranlli Gezim Halimi Eugen Skerma dhe Genti Benga.Vizituam te gjitha tavolinat e bletareve , midis tyre takuam kryetarin e shoqates te bletareve te Manastirit z Mende trajkovski.Na ndihmoj shume ne perkthimin e gjuhes maqedonase nje shqipetar nga SHkupi z Ismail qe e falenderoj shume.Beme dhe disa takime biznesi, pame nga afer dhe dy xhamite e hershme te qytetit te Manastirit,por nuk mund te linim pa vizituar dhe muzeun ku u mbajt kongresi i Manastirit. Atje takuam drejtorin e muzeut z Gazmend Hoxhaj te cilin e falenderoj shume.Beme disa foto midis miqsh ,mesuam me shume per kongresin e Manastirit,dhe u larguam nga ky qytet me pak shqiptare por me shume histori shqiptaresh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Edmondi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 10

Vizite ne panair. Empty
MesazhTitulli: Re: Vizite ne panair.   Vizite ne panair. Empty30.01.18 9:20

A ka ndonje semnar rreth Bletarise ne regjion te Prishtines?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vizite ne panair.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Organizime-
Kërce tek: