B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 blerje koshere dadant

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Apimat
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : dadant

blerje koshere dadant  Empty
MesazhTitulli: blerje koshere dadant    blerje koshere dadant  Empty14.07.17 22:36

Mirmbrëma quhem Mateo jam bletar.
Po interesohem per një fabrik me cilesi dhe me nam te mir ne Shqipëri, qe te jete e zënja te prodhoj koshere me materjale te zjelles e par.
Kush mendoni se ësht fabrika me e mir ne Shqipëri qe prodhon koshere dhe produkte aksesore bletarie?
Me duhen urgjentisht 30 koshere dadant me drru me cilesi, qe te jen te qëndrrushëm.
Ju falenderoj per ndhimen e juaj, pres një pergjigjë te saktë.
Ju uroj naten e mir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
blerje koshere dadant
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bursa-
Kërce tek: