B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje Bletare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Boletin.a
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Pershendetje Bletare Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Bletare   Pershendetje Bletare Empty28.09.16 18:30

Pershendetje Bletar te nderuar une jam Boletini nga Podujeva, i pergezoje Administratoret qe kan hape kete forum ku kane mundesi Bletaret te i shkembejne pervojat e tyre rreth Bleterimit...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje Bletare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Bletare   Pershendetje Bletare Empty29.09.16 9:09

Tungjatjeta e miresevjen Boletin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Pershendetje Bletare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: