B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ediiii
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : Akoma

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Empty30.07.12 11:07

Jam Edmond Faber, mjek kirurg vaskular dhe jam i apasionuar per bleten. Dikur nga vitet 88 kam mbajtur dy koshere bletesh ne Mirdite, por fatkeqsisht me vdiqen te dya nga mungesa e njohurive. Gjate gjithe kesaj kohe jam mare me lexim teorik se si eshte e organizuar kolonia e bleteve, dhe cilat jane semundjet qe e prekin. Kohet e fundit bleva nje CD me rreth 35 libra te vjeter te botuar ne USA dhe ne disa vende te tjera te cilat me kenaqesi do ti ndanja me ju. CD eshte ne anglisht, po keshtu do t'ju kerkonja edhe antareve te forumit te sherin materiale ne anglisht ose shqip, si te jene. Bleta ka nje rendesi sh te madhe Kombetare dhe si e tille duhet zhvilluar.
Ju falenderoj
Edmond Faber
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje!
» Çmimi per nje koshere?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: