B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0Adi FIER78709.11.19 20:56
Adi FIER Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0klodi nako75603.04.17 22:46
klodi nako Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 6Arben Lushaj119922.03.17 8:29
Endri medolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0Riad Morina58009.01.17 20:52
Riad Morina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0Florian Voko72510.11.16 11:51
Florian Voko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1Kresh-nik73830.09.16 10:20
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1Boletin.a61329.09.16 9:09
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0naser mjaku57106.07.16 20:38
naser mjaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1Ervin Gjezar64531.05.16 13:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 3skenderaj6581224.04.16 0:22
muhamer_abduli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1sokoli1172314.06.15 10:37
poreci49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2Laureta82401.04.15 13:46
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 3besimarifi77801.04.15 13:44
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0besimarifi65727.03.15 15:17
besimarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1abeja89004.03.15 20:00
Lipjani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1yllka65509.02.15 21:59
Lipjani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2ali sulmina74111.12.14 21:51
artur hysenaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 14Vizitor289514.05.14 18:38
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 6ruzhdi92027.11.13 15:13
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 5Baki114616.09.13 10:20
zaplluxhani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 6Valon Mustafi177313.08.13 10:41
XHEVAHIR BEQO Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0Lorenc79509.08.13 17:20
Lorenc Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0drbleta83401.08.13 13:10
drbleta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2nezir nitaj150724.05.13 9:11
fitimthaqisibovc Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2Artan137321.05.13 12:08
Selim.Cacaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2eraldi78105006.04.13 12:02
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2agron mali82130.03.13 20:58
Gezim Halimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2naser5578918.03.13 12:34
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1avdullahmula80410.03.13 5:12
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1Hajriz Suka85609.03.13 11:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 5BujarM118402.02.13 14:42
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2Ilir H.97924.01.13 17:02
Aleksshehu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 6abdulgafuri81823.01.13 18:45
abdulgafuri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 9Gezim Halimi156020.01.13 21:01
Gezim Halimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2poreci4996007.12.12 21:25
Artan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 0Ediiii99730.07.12 11:07
Ediiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1azizarifaj91527.05.12 22:41
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 4denis stambolliu144413.04.12 23:46
denis stambolliu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 5bessy.b131203.04.12 11:04
bessy.b Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1fita111011.01.12 0:13
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2musatoci149205.01.12 11:21
hcanolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2bajrams105329.12.11 16:50
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 3avni selmanaj142427.12.11 13:40
Artan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1gafurrarifi167116.10.11 18:44
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1rrahim grainca104001.10.11 23:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 2fati114809.06.11 12:36
fati Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1erkatech115808.05.11 8:27
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1Diotima119705.05.11 23:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1ilmi135904.03.11 18:49
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë prezantohemi Empty 1bajgora3160928.01.11 15:35
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Njoftime Njoftime
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse