B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezantimi i Ilmiut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ilmi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : L R

Prezantimi i Ilmiut Empty
MesazhTitulli: Prezantimi i Ilmiut   Prezantimi i Ilmiut Empty04.03.11 12:40

Pershndetje per ju vllazer......un kam deshir te mirrem me bletari ,kam filluar qysh nga viti i kaluar...kam blere vetem 2 blete,neve si familje nuk kemi pasur asnjeher blet por un e pelqej kete veprimtari pasi qe ne familje e konsumojme mjalin,edhe pse jam i nxene me pun ,por pasdite dhe vikendeve e pelqej shum t emirrem te to,prandaj kisha kerkuar nga ju t eme ndihmoni ne kete lemi,ne jetojm ne nje vend ne lartesi mbidetari mbi 800 metra rreze bjeshkeve te sharit, dhe kerkoj ndihmen e juaj,pasi qe kam shum pak njohur ne bletari ju pershendet ilmiu Ferizaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezantimi i Ilmiut Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Ilmiut   Prezantimi i Ilmiut Empty04.03.11 18:49

Pershendetje dhe mireseerdhe Ilmi.

Te deshiroj cdo te mire, suksese ne jete dhe ne bletari.

Nje pergjigje te shkurter t'a kam dhene ketu [You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Prezantimi i Ilmiut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: