B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pershendetje te gjitheve

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
erkatech
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: pershendetje te gjitheve   pershendetje te gjitheve Empty07.05.11 15:04

me vjen mire qe keni hapur nje portal kaq te mrekullueshem qe i vjen ne ndihme bletrritesve.
edhe une jam nje i apasionuar mbas bleteve dhe me pelqejne shume. babai im merret me shume me to ngaqe une nuk kam shume kohe. jam marre me bletet qe ne moshe te vogel dhe kerkoj gjithmone te mesoj per to dhe te ndaj ide dhe mendime me bleterrites te tjere.
ju uroj pune te mbare te gjiteve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjitheve   pershendetje te gjitheve Empty08.05.11 8:27

Mireseerdhe erkatech.

Te uroj gjithë te mirat Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
pershendetje te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje te gjitheve
» prsh te gjitheve
» pershendetje :)
» Pershendetje
» pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: