B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 prsh te gjitheve

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
agron mali
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : oblike

prsh te gjitheve  Empty
MesazhTitulli: prsh te gjitheve    prsh te gjitheve  Empty29.03.13 21:01

Embarassed

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

prsh te gjitheve  Empty
MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    prsh te gjitheve  Empty30.03.13 10:01

Pershendetje dhe mireseerdhe Agron. Na trego dicka me teper per ty. Si duket ende ske filluar me bletet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëZgjua (koshere) : LR

prsh te gjitheve  Empty
MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    prsh te gjitheve  Empty30.03.13 20:58

Pershendetje Agron dhe mirseerdhe ne forum. U befsh bletari me i mire ne rrethin e SHkodres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

prsh te gjitheve  Empty
MesazhTitulli: Re: prsh te gjitheve    prsh te gjitheve  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prsh te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje te gjitheve
» Pershendetje te gjitheve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: