B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
sokoli11
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : moderne

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Empty29.05.15 21:55

Ju falenderoj per antaresimin ne forumin tuaj
Si nje bleterites i ri ju pergezoj drejtues te ketij forumi per punen e shkelqyer qe ju beni.
Falenderoj te gjithe pjesmaresit ne mendimet shume te vyera qe japin per mbareshtrimin sa me drejt te bleteve
Deshiroj per sejcilin te kete shendet dhe lumturi ne familje dhe suksese sa me te mira ne mbareshtrimin e bleteve
Duke ju ndjekur nga afer ju uroj dhe njehere suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
poreci49
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëZgjua (koshere) : 20 Dadan10 Korniza + 12 Korniza (Buckfast-Primorsky)+ Anatoliene

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty14.06.15 10:37

Faleminderit Sokol dhe mirë-se-erdhe në forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje :)
» Pershendetje!
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: