B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
ali sulmina
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : korniza

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje!   Pershendetje! Empty05.12.14 19:15

Miq mirembrema! Mund te me ndihmoni me informacion rreth medikamentit Apiwarol kundra varroas. Nje preparat i prodhuar ne Poloni dhe me nje informacion te paket ne internet. Ju faleminderit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gimi.dudumi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : LR

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Empty09.12.14 12:30

pershendetje ali.nese eshte apivarol kokerr,e cila kryhet me djegie e kam propuar vet para 1 muaj dhe pata rezultat.por tani jan temperaturat te uleta dhe nuk mund te kryhet trajtimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
artur hysenaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : db

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Empty11.12.14 21:51

nqs nuk ka pjellje bej trjtimin qe thot VALONI me acid oksalik se eshte dhe koha me e pershtatshme,
eshte 99.99% i sigurt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje!
» Çmimi per nje koshere?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: