B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
skenderaj65
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 25

Pershendetje   Empty
MesazhTitulli: Pershendetje    Pershendetje   Empty29.02.16 16:30

Urimet me te mira per ju
Jam xhezmi skenderaj nga Mallakastra
Kam deshire te jem antar i ketij forumi
ju faleminderit
xhezmi skenderaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje   Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Pershendetje   Empty29.02.16 20:42

Mire se erdhe Xhezmi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Arbeni
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 1

Pershendetje   Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Pershendetje   Empty21.04.16 16:21

Pershendetje te gjithe anetareve te forumit, jam anetar i ri dhe deshiroj te marr sa me shume informacion per mbajtjen e bleteve. Jam Arben Qerimi, nga Mavrova e Vlores, banues ne Tirane. Dua te di cdo gje qe i duhet nje fillestari per rritjen e bleteve.
Ju uroj gjithe te mirat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
muhamer_abduli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 2

Pershendetje   Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Pershendetje   Empty24.04.16 0:22

pershendetje te perzemerta jam Muhamer Abduli nga tetova jam antar i ri dhe ju uroj per forumin,dhe ju falemenderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje   Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Pershendetje   Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: