B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Rrahim (imi)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrahim grainca
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR-

Rrahim (imi) Empty
MesazhTitulli: Rrahim (imi)   Rrahim (imi) Empty01.10.11 20:35

pershendetje bletar `un quhem rrahim vij nga rrethi i ferizajit jam 24 vjeqar profesioni im nuk esht bletari por hobi dhe pasioni im por bletarin e kam tradit se paku 40 vjeqare ndjej nje dashuri te madhe ndaj bletaris dhe per ket arsye dua qe bletarin ta zhvillojm e ti shfrytzojm keto resurrse te shumta qe na ofron vendi yn por jam i vet dishem se vetem ne menyr profesionale (shkencore) mund ta arrijm nje gje te till i falenderoj te gjith antaret dhe themeluesit e ketij forumi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Rrahim (imi) Empty
MesazhTitulli: Re: Rrahim (imi)   Rrahim (imi) Empty01.10.11 23:45

Mireseerdhe Rrahim.

Te deshiroj suksese dhe cdo te mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Rrahim (imi)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: