B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje, miq Bletare!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diotima
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
Diotima


Pershendetje, miq Bletare! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje, miq Bletare!   Pershendetje, miq Bletare! Empty21.04.11 12:50

Ju falenderoj per kete nisme kaq te bukur kushtuar Bletarise.

Edhe une jam shume e apasionuar pas bleteve qe heret ne familjen time...

Dhe me kete rast pershendes drejtuesit dhe gjithe anetaret e ketij Forumi!

Urime dhe suksese!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje, miq Bletare! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje, miq Bletare!   Pershendetje, miq Bletare! Empty05.05.11 23:45

Mireseerdhe Diotima.

Te pershendes dhe te uroj cdo te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Pershendetje, miq Bletare!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: