B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Mire se ju gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arben Lushaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere tradicionale vendi: '23'

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty02.04.15 13:58

Pershendetje miq bletare!Jam Arben Lushaj nga Tropoja dhe banoj ne Tirane.Falenderoj Administrator z.Valon Mustafi per pranimin e kerkeses ne forumin bletaria.Te gjithe anetareve te ketij forumi i uroj gjithe te mirat,suksese dhe mbaresi ne bletari.Me nderim Arben Lushaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
poreci49
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : 20 Dadan10 Korniza + 12 Korniza (Buckfast-Primorsky)+ Anatoliene

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty14.06.15 12:03

Përshëndetje Arben, suksese me bletët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lulezim hoxha
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty01.07.15 11:15

Pershendetje Arben!
dua te shes 20 kosher bletesh baSHKE ME DEPOZITA. TELUTEMN NESE JE I INTERERSUAR PER VETE APO PER NDONJE MIK ME KONTAKTO NE KETE NUMER TEL 0682281564.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fatonkastrati
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty15.09.15 9:17

Pershendetje, jam nje bletar nga Lipjani, shpresoj se do te mund te shkembejm informacionet per bletet, respekt per te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dritan
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : moderne me dy kate te mbedhaja

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty15.09.16 15:24

Pershendetje z.Valon Mustafi ,ju falenderoj per antarsimin tim ne forum.Pershendes dhe gjith miqte bletare antare te ketij forumi shum te vlefshem per bletaret ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty16.09.16 22:29

Mire se erdhe Dritan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty22.03.17 8:29

Përshëndetje Bletarët të forumit bletar.Pershendrtje i nderuar Z Valon Mustafi që pranove të jem pjesë e këtij forumi një vit plot bereqet për gjith bletarët Respekte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Mire se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    Mire se ju gjeta Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: