B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lavdimi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : langstou

ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr? Empty
MesazhTitulli: ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?   ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr? Empty23.04.16 11:01

pershendetje,desha tju pys se qka duhet te di dhe qka duhet te jem i pergaditur per tja filluar me bletari? si blehen bletet? dhe sa koshere per sa kohe mund ti kontrolloj? falemnderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Organizime-
Kërce tek: