B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kastriotabazi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 5

pershendetje  Empty
MesazhTitulli: pershendetje    pershendetje  Empty29.05.17 7:44

Pershendetje te gjithve jam I ri ne gup qe kam hi e deshta ti bejë do pytje :

1.I kam 6 Shoqeri me blet kan lshu nga 2 her dhe priten apet me lshu sepses po formojn amzor shum si ne katin e par ashtu edhe ne katin e dyte ( katin e dyt 15 amzor) arsyjen nuk e di pse ?
2.Po ka shum ama te vdekne para sanakut ?
3.A mos jon blet sdisa lloje Bletet per mjalt , Bletet per shumim , apo te gjitha bletet jan te njejta ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: