B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 informacione

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
denisi123
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : elbasan

informacione Empty
MesazhTitulli: informacione   informacione Empty04.01.17 13:49

si pregatitet propolisi  i bletes ne vaje ulliri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gerti gerti
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 2

informacione Empty
MesazhTitulli: Re: informacione   informacione Empty01.06.17 22:08

une e di se pergatitiet me pak mjalte te holluar geshtenje dhe pak propolis ullinj lesterios te bardhe qumesht mbretreshe dhe pak uji i filtruar qe te dali 100 % i paster e i ambel ciao!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
informacione
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bleta dhe produktet e saj :: Produktet e bletëve :: Propolisi-
Kërce tek: