B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty
MesazhTitulli: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty06.09.16 9:54

Jam një bletar i ri dhe kam nevojë që dikush nga ju të më ndihmojë.Kam dy roje dhe i kam pak të dobëta ( me tre korniza mizë) dhe po i ushqej më bugaç 8% dhe po në të njëjtën kohë dhe me sherbet 1-2, a po bëj mir a gaboj ju faleminderit!!??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty13.09.16 18:31

Pershendetje Endri vazhdo keshtu deri ne daten 20 Shtator dhe ne qofte se kane mjalte mos i yshqe me por ngushtoi ne 5 korniza. Ngushtoi sa per nje nukleus, dhe mos haro qe ne Nentor ti besh me acid oksalik kundra varoas. Dimer te mbare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty20.03.17 20:05

Faleminderit i nderuar Gezim ashtu bëra dhe rezultati është shum i mirë .Të falenderoj dhe një mot plot me bereqet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: