B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Libra bletarie në gjuhë të huaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty
MesazhTitulli: Libra bletarie në gjuhë të huaja   Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty29.01.11 11:56

Libri Beekeeping eshte ne gjuhen angleze
Libra bletarie në gjuhë të huaja Kopert10

1. Pjesa e parë

2. Pjesa e dytë

3. Pjesa e tretë


Ky eshte kontributi i Dukagjinit.

Te falemnderit Dukagjin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty
MesazhTitulli: Re: Libra bletarie në gjuhë të huaja   Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty27.09.11 13:35

un gafurr arifi te falenderoj per prgjigjjen qe ma keni dhan si administrstor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ilir H.
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
Ilir H.

Zgjua (koshere) : 0

Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty
MesazhTitulli: Re: Libra bletarie në gjuhë të huaja   Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty15.04.13 15:05

Linku per literature per bletari. Shumica e publikimeve jane ne gjuhen angleze.

http://sdrv.ms/14pDZzB
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty
MesazhTitulli: Re: Libra bletarie në gjuhë të huaja   Libra bletarie në gjuhë të huaja Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Libra bletarie në gjuhë të huaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Literatura: :: Libra-
Kërce tek: