B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 pershendetje te perzemerta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: pershendetje te perzemerta   08.04.12 9:16

peshendetje te gjitheve un quhem denis stambolliu jam nga lushnja. Po bej rreth 2 vjet qe me ka hyr ne qef bleteria
kam 10 blet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avatar

Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   08.04.12 23:40

Pershendetje Denis .

Te uroj çdo te mire.Bletaria nuk eshte qef,e as hobi ,eshte progmoz,poqe se meresh seriozisht me bletari, atehere do ta perjetosh knaqesin e vertet Suksese! Lumi Deçan Wink

Mbrapsht në krye Shko poshtë
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   09.04.12 12:27

Falminderit Lumi.

Bletaria me pelqen vertet me pelqen prandaj hyra ne kete forum,per te mar informacionin e duhur, pavarsisht se kam lexuar dhe libra per bletar prap them se marja e informacionit dhe keshillat nga bletar qe punojn vazhdimisht esht dicka pozitive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bajrams
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : RL

MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   12.04.12 22:09

Mire se vjen Denis.
Te urojme suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   13.04.12 23:46

Pershendetje Bajram esht kenaqsia ime qe te jem me ju suksese suksese suksese ty dhe te gjith anetarve te keti forumi. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje te perzemerta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: