B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Urime viti i Ri

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj


Zgjua (koshere) : LR

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty31.12.11 13:25

Gjith antarve dhe atyre qe e vizitojnë këtë web-faqe u a uroj vitin e ri 2012.Duke u deshiruar sukses ne punë, shpresojm se ky vit do të jet sa me i mbarë ne qdo aspekt e në veqanti në bletari , natyra të jetë sa më e bereqetshme për bletet tona,e ne të jemi sa më të kujdesshëm ndaj tyre.Urime Urime Urime ... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diotima
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
DiotimaUrime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Gëzuar Vitin i Ri!   Urime viti i Ri Empty31.12.11 21:49Gëzuar Vitin i Ri 2012! Shëndet, suksese dhe lumturi në familje!


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Re: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty01.01.12 21:08

Urime dhe gezuar Viti i Ri 2012. Ju uroj cdo te mire.

Suksese...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Hajriz Suka
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
Hajriz Suka


Zgjua (koshere) : LR,RV

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Re: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty31.12.13 19:06

Te gjithe Bletarve te ketij forumi iu uroi Vitin e Ri 2014.Shendet,begati dhe mbaresi ne familjet tuaja,si dhe ne bleterritje.Urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Re: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty01.01.14 11:23

Urime Viti i Ri te gjitheve  flower 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Baki
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëZgjua (koshere) : LR

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Re: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty11.01.14 16:17

Ju falemndeti shumë Valon ju dhe gjithë antarëve të ketij forumi njeherit edhe unë ju uroj shendet dhe suksese trea, gjithashtu shfrytzoj rastin tju falenderoj per punën dhe kontributin tuaj qe po jepni per ne bletaret e rij. Pra edhe njëher shendet dhe suksese në qdo aspekt të jetës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Urime viti i Ri Empty
MesazhTitulli: Re: Urime viti i Ri    Urime viti i Ri Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime viti i Ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Tema jashtë bletëve e bletarisë :: Të tjera jashtë bletarisë-
Kërce tek: