B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 EV - Teknologjia e bletërimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

EV - Teknologjia e bletërimit Empty
MesazhTitulli: EV - Teknologjia e bletërimit   EV - Teknologjia e bletërimit Empty27.04.10 9:00

EV - Teknologjia e bletërimit Foto_011


Edituar për herë të fundit nga Hektor në 17.11.10 22:37, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

EV - Teknologjia e bletërimit Empty
MesazhTitulli: Re: EV - Teknologjia e bletërimit   EV - Teknologjia e bletërimit Empty10.06.10 0:42

Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

EV - Teknologjia e bletërimit Empty
MesazhTitulli: Re: EV - Teknologjia e bletërimit   EV - Teknologjia e bletërimit Empty17.11.10 22:40

Ja si duket roji (natyral) ne kosheret EV.

EV - Teknologjia e bletërimit 3375819

Korniza pa fleta dylli:

EV - Teknologjia e bletërimit 3375821 EV - Teknologjia e bletërimit 3375822

Fotografuar me 4 Maj 2010.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Sponsored content

EV - Teknologjia e bletërimit Empty
MesazhTitulli: Re: EV - Teknologjia e bletërimit   EV - Teknologjia e bletërimit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
EV - Teknologjia e bletërimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Metoda e bletërimit në zgjoin LR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve :: Kosheret katrore 10-të kornizeshe-
Kërce tek: